Kontakty

Deloitte Czech Republic

CE International Social Security Hub

Nile House, Karolinská 654/2

186 00 Praha 8 – Karlín

Česká republika

 

Social Security Mailbox

CEsocialsecurity@deloitteCE.com

 

Social Security Mailbox

CEsocialsecurity@deloitteCE.com

 

Mária Minárová
Manažer
mminarova@deloitteCE.com
+420 246 042 202

Mária je manažerkou v daňovém a právním oddělení společnosti Deloitte v České republice. Nastoupila do společnosti Deloitte v roce 2005. V současné době je členkou týmu zabývajícího se problematikou spojenou s vysíláním zaměstnanců z a do České republiky a to nejen z pohledu obecného personálního zdanění, ale i z pohledu celkového správného nastavení vysílací struktury, dopadu vyslání na vysílací a přijímací entitu. Je specialistkou na určení správné příslušnosti do systému sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění v souladu s Koordinačními pravidly EU nebo dvoustrannými smlouvami a optimálního nastavení plánu zvýhodnění poskytovaných zaměstnancům. Mária pracovala vice než tři roky pro Deloitte UK. Má bohaté zkušenosti v jednání se zahraničními i českými úřady.

 

Jan Grunert
Senior konzultant
jgrunert@deloitteCE.com
+420 246 042 181

Jan je senior konzultantem v týmu specialistů na daň z příjmů fyzických osob v oblasti zdanění fyzických osob se zvláštním zaměřením na oblast sociálního a zdravotního pojištění. Ve společnosti Deloitte působí od ledna 2012, nicméně v oboru daní a pojistného působí již od roku 2006. V současnosti působí v Německu. Je členem týmu zabývajícího se problematikou spojenou s vysíláním zaměstnanců z pohledu určení správné příslušnosti do systému sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění v souladu s koordinačními pravidly EU nebo dvoustrannými smlouvami. Jan se zaměřuje na problematiku německy mluvících zemí. Mluví plynně česky, anglicky a německy.

 

Lucie Rytířová
Manažer
lrytirova@deloitteCE.com

+420 246 042 107

Lucie je manažerkou specializující se na daň z příjmů fyzických osob, sociální zabezpečení a zdravotní pojištění, včetně mezinárodního vysílání pracovníků, odměňovacích a zaměstnaneckých struktur atd. Vedle více než devíti let zkušeností v mezinárodních poradenských firmách má za sebou také působení na Ministerstvu financí, kde se věnovala reformám daňového systému. V rámci Komory daňových poradců ČR se zúčastní přípravy návrhů a výkladů daňové legislativy. Lucie hovoří plynně česky, anglicky a německy.

Bulharsko

Valentina Lukova

Chorvatsko

Katarina Pavlovic

Estonsko

Mait Riikjarv

Maďarsko

Beata Horvathne

Lotyšsko

Aija Klavinska

Litva

Tomas Davidonis

Polsko

Maja Zabawska

Rumunsko

Florin-Adrian Stoian

Slovensko

Katarina Povecova

Slovinsko

Bara Gradisar

Rakousko

Andrea Kopecek

Belgie

Matthias Lommers

Kypr

Mary Poufou

Dánsko

Birgitte Hammerum

Finsko

Veera Campbell

Francie

Vanessa Calderoni

Německo

Jens Glaser

Řecko

Achilleas Miltsanidis

Irsko

Donncha Dillon

Itálie

Marco Strafile

Lucembursko

Marleen Vandenput

Malta

Michael Mercieca

Nizozemsko

Justien Hendriks

Norsko

Lotte Brevik Svalund

Portugalsko

Aline Moreira de Almeida

Španělsko

Susana Burgueno

Švédsko

Evelina Kerr, Anders Lagerholm

Velká Británie

John Weekes

Švýcarsko

Dirk Hangarter